RoCK aLeMi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rock crazy for

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

tokio hotel (ikizlerin küçüklük fobileri :D)

YazarMesaj
merwe_wwm

merwe_wwm

tokio hotel (ikizlerin küçüklük fobileri :D) Empty
MesajKonu: tokio hotel (ikizlerin küçüklük fobileri :D)   tokio hotel (ikizlerin küçüklük fobileri :D) Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 7:08 pm

Tokio Hotel'den Bill ve Tom Kaulitz'in okuldan ve boş zamanlarıdan beri hayalleri ; Magdeburg'dan ikizler rahat bir dünya karşısındalar.

Tom ve Bill Kaulitz tek yumurta ikizleri ve çocukluklarından beri birlikte müzik yapıyorlar.2005'de keşfedildiler.Onların grubu Tokio Hotel geçtiğimiz yıllarda Almanya'Nın en başarılı gruplarındandı..

Tom: 6 yaşımızdayken tamamen aynı görünürdük.İkimizin de kısa saçları ve askılı pantolonumuz vardı.

Bill: Çocukluk resimlerimize baktığımda, aramızdaki farkı göremiyorum.Bunlardan önce üzerimizde kazaklarımız vardı, birinde Bill birinde Tom yazardı herkesin bizi ayırt edebilmesi için.Okula başladığımız zaman da hala aynı görünüyorduk

Tom: Ama farklı renklerde okul çantalarımız vardı.Şuna inanıyorum, sen hep kırmızı şeyler giyerdin, ben de mavi ya da siyah.O zamanlarda ilk ilişkimizi de yeni yaşamıştık,6 kişi arasında.Ama hiç bize aşık olan bir kız yoktu. Kızların hiç biri anlaşıyormuş gibi görünmüyordu

Bill: Ve sonra, ikimiz de aynı kızla yaptık

Tom: Ama aynı anda değildi, bizden sonraydı..

Bill: Ve bir gün de ikimiz aynı rüyayı görmüştük. Şimdiye kadar olan ilk şeydi.

Tom: Evet bir kabustu.Esrarengiz bir şekilde araba kazası geçiriyorduk.

Bill: şey gibi..Oyuncaklarımızın olduğu kutu gibiydi.

Tom: Ve geceleri hep esrarengiz sesler yaratıyordu.Bundan gerçekten çok korkardık

Bill: Birilerinin arkamızda olduğunu sanırdık
____

Bill: En uzun ayrı kaldığımız zaman..

Tom: Maximum 2 haftaydı.Bill operasyon için hastanedeydi.Birbirimizsiz yapamayız,kesinlikle yapamayız.İkimiz bir insanı tamamlıyoruz(Yani ikimiz bir elmanın iki yarısıyız gibi bir şey )Keisnlikle.Bu doğru,her işte birlikteyiz.Nasılız,nası görünüyoruz,nasıl konuşuyoruz..bunlar çok farklı.Ama şu bunun yerini dolduruyor.Biliyorum, Bill'İn düşüncelerini ve hislerini hissedebiliyorum..Sık sık farklı fikirlerde oluruz-ama bunu telafi ederiz.

Bill: Kimse bunu düzeltmeye müsade etmiyor.İkimizin aramızdaki şey; Bunu telafi edeceğiz. Ve sonra denir ki ;Biz birlikte dünya rahatlığının karşısındayız

Tom: İkinci sınıfta müziğe başladık.Bill şarkı söylemeye başladı.Daha çok Nena.Üvey babamız bize enstrumantlarını kullanmamıza izin verdi ve ben de gitara başladım.O zamandan beri rockstar olmak istiyoruz

Bill: İnsanlar bizi tuhafça izlerlerdi.Ama biz herşeyi yalnız yapmaya karar vermiştik.Sadece kendi başımızaydık.Çünkü herşey bize zıttı.

Tom: Magdeburg'da uzun süre yaşadık,sonra bir köye taşındık.Ama Magdeburg bile bizim için küçüktü.

Bill: O zamanlar bizim için yabancılık anıydı.Hep seyredilirdik ve okul da korkunçtu.Yaşadığımız en salak zamanlardı o zamanlar.Ve en salakça şey de şuydu ; İkizliğimiz yüzünden 7. sınıfta biz çok özelken bizi cezalandırdılar.Öğretmenimiz demişti ki ; Siz birlikte çalışamazsınız

Tom: Haftasonları klüplerde sahne alırdık.Bazen parasız, bazen 100 € 'ya.

Bill: Hep derdik,bir gün olacak.. Ve sonra bir prodüktör bize doğru gelmeye başladı..

Tom: Tek şey,sahnede yapabildiğin.Performans ve şans.Biz şanslıydık.

Tom: Her haftasonu studyoya giderdik ve her zaman inandık.

Bill: Hep şöyle düşünürdük : " Lütfen çıkarın bizi burdan,bırakın bitsin"

Tom: Ve sonunda ilk videomuz her saat Viva'da yayınlanmaya başladı.Ve biz de evde tv karşısına geçip : Güzel! Güzel! bak, yine yayınlıyorlar!

Bill: Ve bir videoya kaydettik.

Tom: Bir sürü firar ve özgürlükler yaptık,inanıyorum,bunlar okul devrinden,çünkü biz hep gitmeyi dilerdik.Rüyalarımızı gerçekleştireceğimizi düşündük.

tokio hotel (ikizlerin küçüklük fobileri :D)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tokio Hotel Biyografisi