RoCK aLeMi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rock crazy for

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

matematikle zoru olanlar...

3 posters
YazarMesaj
merwe_wwm

merwe_wwm

matematikle zoru olanlar... Empty
MesajKonu: matematikle zoru olanlar...   matematikle zoru olanlar... Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 4:45 pm

--------------------------------------------------------------------------------

- havuzu bir kac muslukla doldururken bir tanesi ile de bosaltirlar. belediye su islerinin ajanlari olmasi ihtimal dahilindedir.

- otobuse atlayip buyuk bir zevkle birbirlerine dogru yol alirlar bu insanlar. yolda kar$ila$inca birbirlerine far yakarak bu olayi kutlarlar.

- ahırda kaç inek olduğunu bulmak için ayakları sayıp dörde bölen ürkünç tırsınç insanlar..

- yuvarlak masada oturalım ama ben kızlarla oturmam, erkeklerden de ikisini sevmiyorum zaten,benim sağımda şu kesinlikle oturmasın, hah şimdi bulun bakalım masada oturma seçeneklerimizin sayısını?" diye mızıkçılık yapanlar.

- canları sıkıldığında bes adım ileri iki adım geri atarak gezinen insanlar.

- anlamsız bir şekilde bir kumesteki canlıların ayak sayılarına kafayı takan insanlardir..

- bir havuzu hem dolduran hem boşaltan ve bunları farklı güçteki pompalarla yapmaya özen gösteren insanlardır.

- iki tane ağaç dikip bunların boylarının zamana bağlı değişimlerini inceleyen insanlar.

- bize kitabı her gün, bir öncekinin iki katı kadar okuyarak bitiren insanlar. kitap da az psikopat değildir sayfa sayısı hep denk gelir.
By-DuMaNiST

By-DuMaNiST

MesajKonu: Geri: matematikle zoru olanlar...   matematikle zoru olanlar... Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 6:24 pm

sorular da pekfena degil hee emegine saglik jnmmmm
https://rock-crazyfor.yetkin-forum.com
suigeneris_fb

suigeneris_fb

MesajKonu: Geri: matematikle zoru olanlar...   matematikle zoru olanlar... Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 1:14 pm

ya harika bi tespit süpersnn şaşkın ördekm pişik pişik
merwe_wwm

merwe_wwm

MesajKonu: Geri: matematikle zoru olanlar...   matematikle zoru olanlar... Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 1:28 pm

ben şaşkın değilim yaaaaaaa Mad senle tatilden sonra görüşcez intikamım acı olacakk rockcu
suigeneris_fb

suigeneris_fb

MesajKonu: Geri: matematikle zoru olanlar...   matematikle zoru olanlar... Icon_minitimeC.tesi Ocak 24, 2009 11:02 am

kızz şaqaaaa yapıorm yaaaaa yoksa ben cnm arkime öle şeler der mym
hadi öptm jm mujx

matematikle zoru olanlar...
1 sayfadaki 1 sayfası